bolesť aspirin

Pripravili sme pre vás 4 produktov v kategórii bolesť aspirin.

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 4 z 4 celkom
ASPIRIN-C 20 šumivých tabliet
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti ... Viac informácií
8,49 EUR
Detail ponuky
ASPIRIN Protect 100 mg 20 tabliet
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchatím tepien. Enterosolventné tablety zaručujú rozpustenie tablety až... Viac informácií
1,99 EUR
Detail ponuky
ASPIRIN PROTECT 100 tbl ent 50x100mg
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchatím tepien. Enterosolventné tablety zaručujú rozpustenie tablety až... Viac informácií
4,49 EUR
Detail ponuky
ASPIRIN-C 10 šumivých tabliet
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti ... Viac informácií
4,99 EUR
Detail ponuky
Hore