ASPIRIN ASPIRIN 500 mg 20 tabliet
Bolesť ASPIRIN 500 mg 20 tabliet
Značka: ASPIRIN

ASPIRIN 500 mg 20 tabliet

Bolesť ASPIRIN

Dostupnosť: skladom

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, n... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR (ZADARMO pri nákupe nad 30,00 EUR)
Ponuka platná k 7.5.2021

4,99 EUR
Na sklade

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...

Doplnky výživy / Bolesť

Lieky a Bolesť ASPIRIN

 ASPIRIN

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,99 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
3,99 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,49 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
19,99 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
2,05 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,99 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
3,60 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,19 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
2,05 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
6,12 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
5,10 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
5,81 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,35 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,50 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
5,00 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,00 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,50 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
6,47 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
3,00 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
2,20 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,65 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
2,50 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
1,00 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,50 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
6,47 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,35 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
5,11 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
9,99 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
6,49 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
3,99 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
5,49 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
4,49 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
3,99 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
3,49 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
3,99 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
3,99 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
1,99 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
5,49 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
2,49 EUR
Detail
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac informácií...
5,99 EUR
Detail
Hore